English

Adams Whyte Criminal Defence Lawyers Adams Whyte Criminal Defence Lawyers

Akredytacja Scottish Legal Aid Board (Szkocka Niezależna Rada ds pokrywania kosztów prawnych

 

 

 

 

Darmowa pomoc prawna (Legal Aid)

 

My w Kancelarii Adams Whyte wierzymy, że osoby oskarżone o popelnienie przedstepstwa kryminalnego muszą mieć prawidłowy dostęp do prawnika w celu dochodzenia sprawiedliwości. Szczycimy się, że pomagamy w dochodzeniu sprawiedliwości poprzez nasze zobowiazanie do świadczenia pomocy prawnej.

 

W szczególności oznacza to, że jesteśmy zarejestrowani w Scottish Legal Aid Board w celu reprezentacji prawnej w sprawach karnych (Criminal Legal Assistance) wszystkich osób, którym zostały przedstawione zarzuty kryminalne.Wielu osobą przysługuje darmowa pomoc prawna, również tym będącym w stałym zatrudnieniu. W zwiazku z tym jeśli jesteś poszukiwany/-a przez policje lub zostaleś/-aś aresztowany/-a, postawiono Ci akt oskarżenia lub otrzymałeś/-aś wezwanie do sądu może przyslugiwać Ci prawo do darmowej pomocy i wsparcia prawnego.

 

W przypadku gdyby Ci nie przyslugiwała darmow pomoc prawna, oferujemy naszym klientom bezpłatną wstępną konsultację.

 

Jeżeli nie kwalifikujesz się do uzyskania darmowej pomocy prawnej, nadal możesz korzystać z ekspertyzy prawników zatrudnionych w Kancelarii Adams Whyte po konkurencyjnych cenach, które są zawsze omawiane i ustalane z góry.

 

Nie ryzykuj swojej przyszłości. Zawsze proś o Kancelarię Adams Whyte.

 

 

Adams Whyte
Criminal Defence Lawyers
0800 0288 999

  Strona gŀówna | O nas | Przestępstwa kryminalne | Porady | Legal Aid | Kontakt